top of page

Usługi i cennik

Na podstawie wywiadu oraz badania pomogę dobrać odpowiedni rodzaj terapii.

Cena nie jest uzależniona od rodzaju usługi i wynosi 130 zł. Wizyta trwa około 45 minut.

Zastosowanie Kinezjology Tapingu przy terapii indywidualnej to koszt 20 zł. 

Physiotherapy

Terapia manualna

Terapia manualna to zbiór technik diagnostycznych, jak i terapeutycznych stosowanych w celu zmniejszenia dolegliwości bólowych, poprawy trofiki tkanek. W terapii manualnej, jak sama nazwa wskazuje, narzędziem pracy są ręce terapeuty. Poprzez zastosowanie odpowiednich technik, działamy na mięśnie, ścięgna, powięź, stawy, a także układ nerwowy. Jest to działanie „głębsze” niż przy masażu, a jednocześnie charakteryzujące się globalnym spojrzeniem na organizm jako całość. Poprzez wywiad, testy diagnostyczne i ocenę funkcjonalną pacjenta, dążymy do odnalezienia źródła danego problemu.
 

Kobieta W Ciąży Pracująca

Fizjoterapia uroginekologiczna i okołoporodowa

Fizjoterapia uroginekologiczna to profilaktyka i leczenie dysfunkcji obejmujących obszar miednicy oraz jej narządów. Opiera się głównie na pracy z mięśniami dna miednicy, postawą ciała, a także kompleksem lędźwiowo-miedniczno-biodrowym. Za pomocą technik manualnych, ćwiczeń i masażu wspomagamy leczenie takich problemów jak nietrzymanie moczu, bolesnych miesiączek, bolesnego współżycia, czy też endometriozy, a także po zabiegach urologicznych lub ginekologicznych. Dodatkowo jeśli jesteś w ciąży- pomogę przygotować Twoje ciało do porodu, a po porodzie wspomogę sprawniejszy i szybszy powrót do stanu sprzed ciąży. 

blizna_edited.jpg

Terapia blizny

W terapii blizn dbamy przede wszystkim o poprawę funkcjonalności w jej obrębie. Poprzez zastosowanie między innymi technik manualnych czy Kinezjology Tapingu znacząco wpływamy na proces gojenia się rany i jej przebudowy. Naszym głównym celem jest zachowanie odpowiedniej ruchomości tkanek, zapobieganie powstawaniu zrostów. Poprzez stosowanie mobilizacji blizny dążymy do powstania prawidłowej, niezaburzonej blizny, która nie będzie dawała dolegliwości bólowych, zarówno miejscowych, jak i rzutowanych.

Masaż pleców

Masaż
leczniczy/relaksacyjny/limfatyczny

Masaż to jedna z najbardziej znanych form rehabilitacji. Przy jego pomocy pobudzamy krążenie krwi, działamy rozluźniająco na mieśnie, a także oddziałujemy na struktury układu nerwowego. W przypadku masażu limfatycznego poprawiamy krążenie chłonki, a co za tym idzie, wspomagamy leczenie obrzęków.

Masaż jest jednak bardziej powierzchowną formą niż terapia manualna. 

dziecko Fizjoterapia

Kinezjology Taping

To zastosowanie plastrów, które w zależności od sposobu aplikacji maja działanie rozluźniające, przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, stabilizacyjne. Same w sobie plastry nie posiadają właściwości leczniczych, kluczem jest tutaj sposób oklejenia. Kinezjology Taping sprawdza się świetnie jako uzupełnienie terapii indywidualnej.

Physical Therapy Session

Fizjoterapia pourazowa i pooperacyjna

Dzięki zastosowaniu technik manualnych, a także odpowiednich ćwiczeń pomagam w szybkim powrocie do sprawności po urazach i zabiegach operacyjnych

Młoda Kobieta Biega

Fizjoterapia w sporcie

Stosując odpowiednie techniki z zakresu terapii manualnej, terapii mięśniowo-powięziowej, kinezyterapii, czy też Kinezjology Tapingu pomagam wrócić do sprawności po urazach sportowych. Pomagam również w regeneracji po zawodach sportowych.

Usługi: Usługi
bottom of page